Sıra dışı Danışmanlar, Sıra dışı Sonuçlar
GAYRİMENKUL ARAMA RE/MAX'Lİ ARAMA
FRANCHİSE FIRSATLARI İNSAN KAYNAKLARI
RE/MAX Türkiye | RE/MAX Dünyası
Üye Girişi | Özel Ağ | English
Orhan Akyıldız  RE/MAX Rekor
Gayrimenkul Danışmanı
"GAYRİMENKULDE DÜNYA'DA REMAX YILDIZ,

ANKARA'DA ORHAN AKYILDIZ...

"
GSM : 0530 6939966


RE/MAX Rekor (Dikmen)

Tel: 0312 475 32 32  Faks: 0312 475 36 36
Dikmen Cad. No: 570 Dikmen Çankaya / Ankara
İnternet Linklerim:  
 Bilgilerim 
 Haberler 
 Uzmanlık Konusu 
 Uzmanlık Bölgesi 
Zonguldak doğumluyum, Freiburg Uni.de Deutsch Sprache Öğrenimini aldım, Resmi ve Özel kurumlarda müşavir (Danışman) olarak görevlerde bulundum.Gayrimenkulde Dünya markası RE/MAX'a gayrimenkulle ilgili tüm eğitimleri aldıkdan sonra, sektörde 7 nci yılımı çalışmaktayım.Gayrimenkul almak veya satmak hayatınızda vereceğiniz en önemli kararlardan biridir.Bu kararı verirken, güvenilir ve tecrübeli bir Gayrimenkul Danışmanının sizi temsil etmesi, size çok büyük kolaylık, zaman ve para tasarrufu sağlayacaktır. İşte ben Orhan AKYILDIZ bu noktada devreye giriyorum.
ALDIĞIM EĞİTİM VE KURSLARIN BİR KISMI ;
ALMANCA DİL EĞİTİMİ,
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER,
ATO EMLAK DANIŞMANLIĞI,
ATEM EMLAK DANIŞMANLIĞI MESLEKİ EĞİTİM PROGRAMI,
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI :
PAZARLAMA VE PAREKENDE,
EMLAK DANIŞMANLIĞI,
BECERİ GELİŞTİRME,
RE/MAX KARİYER EĞİTİMİ,
CREATE 21 EĞİTİMİ,
CREATE 21 GELİŞTİRME KURSLARI,
GAYRİMENKULDEKİ BAŞARILARIM;
TÜRKİYE 8 VE 9 CULUĞU,
TÜRKİYE ANADOLU (İSTANBUL DIŞI) 3, 4, 5 LİĞİ,
30 KEZ AYIN GAYRİMENKUL DANIŞMANI,
2012 REMAX/REKOR OFİSLERİ BİRİNCİSİ.
2013 REMAX/REKOR OFİSLERİ BİRİNCİSİ,
2013 REMAX/ANKARA BAŞARILI DANIŞMAN ÖDÜLLENDİRME 3 CÜSÜ,
2013 REMAX TÜRKİYE YILDIZLAR KULÜBÜ ÖDÜLÜ

Sevgiyle kalın...

Saygılarımla.....
SLOGANLARIM

  SİZ DEĞERLİ ZAMANINIZI KENDİNİZE VE SEVDİKLERİNİZE AYIRIN, BIRAKIN GAYRİMENKUL İLE İLGİLİ İHTİYAÇLARINIZI ORHAN AKYILDIZ TAKİP ETSİN...
  ÖZEL PORTFÖYLER İÇİN, ÖZEL İNSAN ORHAN AKYILDIZ'I SEÇİN.
  HER ZAMAN YANINIZDA OLACAĞIM, BİLİYORUM Kİ, SİZDEN ALACAĞIM GÜZEL BİR REFERANS BENİM EN BÜYÜK KAZANCIM OLACAKTIR.
 
3
12.2011 - 10.2014 döneminde ofisine 229 adet portföy kazandırmış.
Kazandırılan portföyler sadece Ofisinin sistemine alınan portföylerdir. Satıldığını ya da Kiralandığını göstermez.

PORTFÖYLERİMDEN BAZILARI
Şu Anda Toplam 13 Portföyü Kayıtlı, Bunların 10 tanesi satılık, 3 tanesi kiralık' tır.
YAZILMIŞ YORUMLAR
Kendisi taşınmazımızın pazarlama ve satış süreci ile ilgilenmiş, bütün süreç boyunca sürekli bilgilendirmiş, başından sonuna ilgisini göstermiş ve her aşamada çabasını göstererek işlemin sorunsuz geçmesini sağlamıştır. Kendisine teşekkür ederiz.
Arda Özen  30.09.2014
Puan: 5
Orhan beye, evimizi alış sürecinde bize gösterdiği ilgisine alakasına ve hoşgörüsünden dolayı aynı zamanda iylik severliğinden dolayı teşekkür ederiz.Bizim için bir dost olarak kalacakır.Kendisine başarılar dileriz.
Serpil Sezen  19.06.2014
Puan: 5
Dairemizin satışında göstermiş olduğu ilgi ve sıcak alakadan, yüksek profesyonellik ve dürüst hizmetlerinden, ayrıca güvenilir ve cana yakın bir hizmet sunarak ailemizin güvenini kazanan Orhan AKYILDIZ bey efendiye çok teşekkür ederim.
Serkan Demircioglu  13.03.2014
Puan: 5
Orhan Beye evimizi alma sürecinde gösterdiği özenden dolayı teşekkür ederim. Kendisi bu işi profesyönelce yapan birisi. Başarılarının devamını dilerim.
Koray Subaşı  13.03.2014
Puan: 5
Orhan Bey'e Dikmen'deki evimi kiraya vermesinde gösterdiği özverili çalışma nedeniyle teşekkür ederim.
Ayla Soyer  17.02.2014
Puan: 5
Orhan Beye, iletişim, hoşgörü, ilgi, yardımseverlik iş bitircilik, geri dönüşüm raporlama ve bilgilendirme meziyetleri sayesinde her iki satıcı ve alıcı tarafı da memnun edecek şekilde evimizin satış işlerinde bana ve eşime yardımları için teşekkürler
Taner Yüce  23.12.2013
Puan: 5
Orhan Beye evimizi bulmakta ve satış işlemlerinde göstermiş olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkürler.
Fatih Gül- Gülhan Gül  03.12.2013
Puan: 4
Kendisinin aracılık ettiği iki gayrimenkul alım ve satım işlemimiz oldu. Özverili ve özenli çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dilerim
A.burak Ekmekci  26.11.2013
Puan: 5
Orhan Abi'ye,
Oturmakta olduğumuz ve Allah kısmet ederse evladımızı da yetiştireceğimiz sıcak yuvamızı kiralarken gösterdiği yakınlığından ve sarfettiği çabalarından ötürü sonsuz teşekkürler.
Dürüst, mert, candan olduğu için o artık ORHAN ABİ...
Halil Rahman Aksy  26.11.2013
Puan: 5
Orhan bey'den eşimle birlikte geçireceğimiz ilk evimizi kiraladık. Yardımları için Orhan bey'e teşekkür ederiz. Başarılar dileriz.
Mustafa Şen  06.11.2013
Puan: 4
Ev bakarken, tavsiyeden başlayarak her aşamasında yanımızda olan Orhan beye teşekkür ediyorum.bir ağabey yakınlığı ile bize destek olduğu ve samimiyeti için ayrıca çok teşekkürler
Tolga Yazıcı  10.09.2013
Puan: 5
Sayın Orhan Akyıldız beyle bir dostun tavsiyesi ile tanıştım.Bana profesyonel ve titiz bir hizmet sağladı.Dairemin isteklerime en uygun şekilde satlmasını sağlarkenki dikkatli ve dostça davranışı için çok teşekkür ederim.21/08/2013
Op.dr.yavuz Önem  21.08.2013
Puan: 5
dairenizi, dükkanınızı veya paranızı en verimli ve hızlı bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız, zamanınız da kısıtlı ise kendinizi orhan beye emanet edebilirsiniz. biz öyle yaptık pişman olmadık. kendisine teşekkür ediyoruz.
serdar berke
Serdar Berke  20.08.2013
Puan: 5
Satımı nispeten zor olan bir gayrimenkulu, uzun uğraşlar neticesinde ve profesyonelce takip ederek, satmamıza yardımcı olan Orhan bey'e teşşekür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
Caner Toksöz  05.07.2013
Puan: 4
orhan beye hür güvenlik olarak sonsuz teşekkür ediyoruz.yeni ofis dairemizin alınmasında baştan sona kadar göstermiş olduğu ilgi ve gayret takdire şayandır.inşallah başarılarının devamını diliyorum.
Hür Güvenlik Ve Koruma  26.06.2013
Puan: 5
Orhan bey sıcak kanlılığı, dürüstlüğü, profesyonelliği ve karar vermedeki meziyetleri sayesinde tam istediğim yerden ve içime sinen bir fiyattan kiralık ev bulma şansını buldum. Çok teşekkür eder işinde ve hayatında başarılar dilerim.
Zülfü Aydin  31.05.2013
Puan: 5
İstanbul'dan Ankara ya tayinim çıkınca ev bulma konusunda ne yapacağım diye düşünürken Orhan Bey sayesinde hiç yorulmadan ilk baktığımız evi kiraladık.ilk andan itibaren güvenli ve kaliteli hizmet aldığımı hissettim.kendisine çok teşekkür ederim.
Zehra Funda Akdeniz  31.05.2013
Puan: 5
Orhan bey dürüstlüğü ve profesyonelliği sayesinde evimizi alırken bize mükemmel bir danışmanlık hizmetinde bulunmuştur.Bu konuda yardıma ihtiyacı olan herkese referans olarak vermekten mutluluk duyacağım.Tekrar teşekkür eder başarılar dilerim.
Tülay Özer  19.05.2013
Puan: 5
Yıllardır hayalini kurduğumuz evi Orhan Bey sayesinde bulduk. başlangıcından bitimine kadar işlemlerin her aşamasında profesyonelliği ile örnek ve takdire şayan bir danışman olduğunu fazlasıyla ispatlamıştır.Kendisine bir kez daha teşekkür ederim.
Murat Özer  13.05.2013
Puan: 5
Orhan bey son derece saygıdeğer, konusuna hakim, güven veren bir şahsiyet.Satış süreci boyunca izlediğim profesyonelliği takdiri haketmektedir.Bütün çevreme referans olarak vermekten mutluluk duyuyorum.Yapı Kredi Şube Mdr.Zeynep Keykubat
Zeynep Keykubat  09.05.2013
Puan: 5
3 yıl önce Orhan bey vasıtasıyla evimi satın aldım ve 3 yıl oturduktan sonra Çanakkale'ye öğretim üyesi olmam sebebiyle evimi kiraya vermem gerekti.Orhan beyin hem satış hem de kiraya verme sürecindeki yakın ilgisi ve olayı sahiplenmesi mükemmeldi.
Ali Ümit Yener  08.04.2013
Puan: 5
Dairemizin satışında göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolay, Orhan beye teşekkürler. Saygın kişiliği, güler yüzüyle ailemizin güvenini kazanmış ve dostumuz olmuştur. kendisine sağlık mutluluk ve başarılar diliyoruz.
Dilman Akyol  18.03.2013
Puan: 5
ORHAN ABİ ALLAH OLSUN RAZI HERŞEY İÇİN ÇOK SAĞOL DÜRÜSTLÜĞÜN GÜLER YÜZÜN SATIŞ SÜRESİNİN SONUNA KADAR PÜRÜZSÜZ İŞLEMLERİ HALLETMEN İLGİLENMEN GÜVEN VERMEN AYDINLATMAN YAPTIĞIN İŞİN HAKKINI VERMEN 10 NUMARA
Hekim Uludağ  13.03.2013
Puan: 5
Orhan Bey yanınızdaysa hiç bir şey düşünmenize gerek yok.Hem emlak işlemleriniz çözülmüş olur hem de yeni bir dostunuz olur.Sıkıntı çekmek istemiyorsanız Orhan Bey'le bir kaç dakika görüşmeniz sizin için yeterli olacaktır. Gerisi zaten teferruat.
Muhammet Kemaloğlu  08.03.2013
Puan: 5
Orhan Bey'in satış sürecinin sonuna kadar olan takipçiliği, saygıdeğer tutumu ve beyefendiliği sayesinde başarısına devam edeceğini düşünüyorum. İşine ve müşterisine olan saygısı nedeniyle teşekkür ederiz.
Bahadır Ateş  11.12.2012
Puan: 4
Orhan Bey işinde son derece başarılı, gerek gayrimenkul satıcısı gerekse alcısı için son derece iyi niyetli, güleryüzlü, saygıdeğer bir insan.Evimizin satışında bizlere göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.
Esra Ak  05.10.2012
Puan: 5
Orhan beyin olağanüstü profesyonelliği, nezaketi ve insan severliği sayesinde mutlu yuvamıza kavuştuk.Emlakçılığınherkese bırakılmıyacak kadar önemli bir iş olduğunu Orhan bey örneğinde gördük. Sonsuz teşekkürler.Prof.Psikoloji Böl.Bşk.
Bilal Sambur  04.10.2012
Puan: 5
Orhan bey ve ekibi kısa sürede gayrimenkulumuzu satışını gerçekleştirerek.süreçde yakın ilgi alakasıyla her iki tarafada yardımlarıyla hoş bir ortamda işlemler gerçekleşmiştir.kendisine ve ekibine teşşekkür ederiz.
Lütfi Çelik  27.09.2012
Puan: 5
Orhan BeyOfisinize geldiğimiz andan itibaren, verdiğiniz güven ve dürüstlük duygusu içinDevir işlemleri sürecinde tecrübenizle bize yardımcı olduğunuz içinİşinize gösterdiğin özen, kalite, değer ve yardım severliğiniz içinSonsuz Teşekkürler
Alper Alptekin  13.09.2012
Puan: 5
Kurumsal imajına güvenerek işbirliğine girdiğimiz Remax ile çalışmamızda bize profesyonel olduğu kadar, iyi niyetli, dürüst ve sabırla hizmet veren, dördüncü gün gibi kısa bir sürede dairemizin satışını sağlayan Sn Orhan Akyıldıza teşekkür ederiz.
Anil Haksun  30.08.2012
Puan: 5
Ofis kiralamamızda göstermiş olduğu yüksek profesyonellik ve dürüst hizmetlerinden dolayı Orhan AKYILDIZ bey efendiye çok teşekkür eder ve bundan sonraki çalışmalarında da aynı performansı göstereceğinden emin olarak, başarılar dilerim...
Sahin Yildiz  23.08.2012
Puan: 5
Orhan beye ve çalışma arkadaşlarına kendilerine başvurduğumuz andan konutumuzu alana kadar her aşamada gösterdikleri güleryüz, nezaket ve sağladıkları profesyonel, dürüst hizmetlerinden ve gayretlerinden dolayı teşekkür ederiz. MUSTAFA
MUSTAFA ERTÜRK  13.03.2012
Puan: 5
Orhan Bey ve çalışmış olduğu kadro, Güvenilir ve çok prefesyonel bir hizmet sunarak, 1 hafta gibi bir zamanda dairemin satışını sonuçlandırdı. Remex Rekor Ofisi çalışanları ve Ohan Akyıldız'ın çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim..
ÖZDEN ŞİMŞEK  07.01.2012
Puan: 5
YORUM YAZ
Adınız Soyadınız
Doğum Tarihiniz
Gsm
E-mail Adresiniz
Yaşadığınız İl
Düzenli Bilgilendirme
Hız
Profesyonel-Deneyim
Sektör Bilgisi
Güvenilirlik
Kriterlere göre değerlendirmenizi yapınız..
%0
Popüler Şehir Aramaları:
Adana| Afyon| Aksaray| Ankara| Antalya| Aydın| Balıkesir| Bolu| Bursa| Çanakkale| Çankırı| Denizli| Düzce| Edirne| Eskişehir| Gaziantep| Girne (Kyrenia)| Hatay| İstanbul-Anadolu| İstanbul-Avrupa| Isparta| İskele (Trikomo)| İzmir| Kastamonu| Kayseri| Kırıkkale| Kırklareli| Kocaeli| Konya| Lefkoşa (Nikosia)| Magusa (Famagusta)| Manisa| Mardin| Mersin| Muğla| Sakarya| Samsun| Tekirdağ| Trabzon| Yalova| Yozgat
Popüler Yapı Tipi Aramaları:
Satılık Daire| Kiralık Daire | Satılık Ofis | Kiralık Ofis | Satılık Mağaza/Dükkan | Kiralık Mağaza/Dükkan | Satılık Residence |Kiralık Residence | Satılık Site Dairesi | Kiralık Site Dairesi | Satılık Villa | Kiralık Villa | Satılık Dublex | Kiralık Dublex | Satılık Ofis Katı | Kiralık Ofis Katı | Satılık Ofis Plazası | Kiralık Ofis Plazası | Satılık Depo | Kiralık Depo | Satılık Müstakil Ev | Kiralık Müstakil Ev | Satılık Stüdyo Daire | Kiralık Stüdyo Daire | Satılık İkiz Villa | Kiralık İkiz Villa | Satılık Tüm Bina | Kiralık Tüm Bina | Kiralık Muayenehane | Satılık Yazlık Ev | Kiralık Yazlık Ev | Satılık Ticari Villa | Kiralık Ticari Villa | Kiralık Antrepo | Satılık Tatil Köyü | Satılık Yalı Dairesi| Satılık Kafe | Kiralık Kafe | Satılık Eczane | Kiralık Eczane | Satılık Apart | Kiralık Apart |
 Servis COMUNER  
 
USD : 2,2470 TL  |  Euro : 2,8736 TL  |  Sterlin : 3,6375 TL  |  TCMB
Sayfanın oluşma süresi 1,594 sn dir.